Türkçe | English | E-TAHSİLAT    
 

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

AVUKATLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

KAHVE MOLASI

İLETİŞİM

 
 
 

AVUKATLARIMIZ


 
Av. Vehbi KAHVECİ, LL.M. (Kurucu - Arabulucu)
Av. Vehbi KAHVECİ, LL.M. (Kurucu - Arabulucu)

Av. Arb. Vehbi KAHVECİ 1960 yılında Trabzon'da doğmuştur. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuş ve 1983 yılında Kahveci Avukatlık Bürosu'nu kurmuştur. İstanbul Üniversitesi'nde Ceza Hukuku üzerine yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış ve avukatlık mesleğini bugüne kadar aralıksız olarak sürdürmüştür. Av. Arb. Vehbi Kahveci'nin yayınlanmış bir çok makalesi bulunmakta olup ayrıca mesleki alanda pek çok kuruluşta başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Şu anda İstanbul Barosu Fikri ve Sınai Haklar Komisyonu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olup aynı zamanda Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Derneği'nin (FİSIHAD) kurucusu ve başkanıdır. Av. Arb. Vehbi Kahveci yabancı ve tanınmış markaların Türkiye'deki hak sahipleri ve yetkili distribütörleri tarafından kurulmuş olan Tescilli Markalar Derneği'nin (TMD) bir dönem başkanlığını yapmıştır.

Av. Arb. Vehbi KAHVECİ kurmuş olduğu Kahveci Avukatlık Bürosunda ağırlıklı olarak Ceza ve Ceza Usul Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Şirket Danışmanlıkları, İdare Hukuku, Vergi Hukuku ve diğer hukuk dallarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Yabancı Dil  : Almanca                Baro Sicil No : 12925
Çalışma Alanları
: Ceza ve Ceza Usul Hukuku : Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku
: İcra ve İflas Hukuku : Ticaret Hukuku
: Şirketler Hukuku : Şirket Danışmanlıkları
: İdare Hukuku : Vergi Hukuku
 
 
Av. Eylem AYDIN ÖNER, LL.M. (Genel Koordinatör)
Av. Eylem AYDIN ÖNER,
LL.M. (Genel Koordinatör)

 

 

Lisans
: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 1999
Yüksek Lisans
: Marmara Üniversitesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, 2009
Çalışma Alanları
: Ticaret Hukuku : Şirket Danışmanlıkları
: Sözleşmeler Hukuku : İcra ve İflas Hukuku
: İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku : İdare ve Vergi Hukuku
 
 
Av. Selin GERDEME BIYIKLI, LL.M.
Av. Selin GERDEME BIYIKLI, LL.M.

Av. Selin GERDEME BIYIKLI 1991 yılında Kırklareli'de doğmuştur. 2013 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Ekonomi Hukuku yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Avukatlık stajını Kahveci Avukatlık Bürosunda tamamlamış olup, Kahveci Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 48772
Sertifikalar
: Boğaziçi Üniversitesi 'Kalite Zirvesi' 2010 : İstanbul Bilgi Üniversitesi 'Bilgi Arena' 2010
: Elsa The European Law Student Association 2011 : Bahçeşehir Üniversitesi Transnational Law 2011
Çalışma Alanları
: Sigorta Hukuku : İcra Hukuku
: Tüketici Hukuku : Borçlar Hukuku
 
 
Av. Gülşan ÜLGEN
Av. Gülşan ÜLGEN

Av. Gülşan ÜLGEN, 1987 yılında Kırklareli'nde doğmuştur. 2014 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu'nda stajını tamamlamış ve İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapmaya başlamıştır. 2016 yılı itibariyle Kahveci Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 52349
Çalışma Alanları
: Fikri ve Sınai Haklar Hukuku
 
 
Av. Mine PEYNİRCİOĞLU, LL.M. 
Av. Mine PEYNİRCİOĞLU, LL.M.

1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2014 yılında Fordham Üniversitesinde fikri sınai mülkiyet hukuku ve bilgi teknolojileri alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Eylül 2016'da Kahveci Hukuk Bürosu'nda çalışmaya başlamıştır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 44513
Sertifikalar
: 2015- İstanbul Barosu Sınai Mülkiyet Hukuku XII. Çalışma Programı : 2008- Embassy CES England Language School in Cambridge UK
Çalışma Alanları
: Fikri ve Sınai Haklar Hukuku
 
 
Av. Sonay DİNÇER, LL.M.
Av. Sonay DİNÇER, LL.M.

Av. Sonay DİNÇER, 1992 yılında Lüleburgaz'da doğmuştur. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2015 yılında mezun olmuştur. 2018 yılında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Ekonomi Hukuku yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Avukatlık stajından itibaren Kahveci Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 54279
Sertifikalar
: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi “3rd. International Congress of Maritime and Admiralty Law” 2014 : Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü I.BAUSBUİK Gençlik Tartışmaları 2013

: ELSA The European Law Student’s Association ‘Bilirkişilik ve Tıbbi Bilirkişilikte Güncel Durum Sempozyumu” 2013 : İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı "Fikri Mülkiyet Hukuku" Yoğunlaşma Alanı Sertifikası 2018
 
Çalışma Alanları
: Sözleşmeler Hukuku, Şirket Danışmanlıkları, Sigorta Hukuku
 
 
Av. Betül Hamide CAN
Av. Betül Hamide CAN

Av. Betül Hamide CAN, 1993 yılında Samsun'da doğmuştur. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2017 yılında Kahveci Avukatlık Bürosu'nda Avukatlık stajını tamamlamıştır. 2017 yılında İstanbul Barosu'na bağlı olarak Avukatlık yapmaya başlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk Tezli yüksek lisansını yapmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 56838
Sertifikalar
: Bahçeşehir Üniversitesi İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Sertifikası 2017
Çalışma Alanları
: İş Hukuku
 
 
Av. Mustafa TAHAN
Av. Mustafa TAHAN

Av. Mustafa TAHAN 1991 yılında Isparta'da doğmuştur. 2009 yılında Isparta Şehit Ali İhsan Kalmaz Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi/Antalya' dan mezun olmuştur. 2014 yılında İstanbul Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık yapmaya başlamıştır. 2014-2017 yılları arasında özel bir hukuk bürosunda serbest olarak avukatlık yapmıştır. 2017 yılı Temmuz ayından itibaren Kahveci Hukuk Bürosunda çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 49935
Sertifikalar
: İstanbul Barosu CMK Semineri(2016) : Üniversitelerarası 6. Genç Ceza Hukukçuları Kongresi(Erciyes Üniversitesi, 18-19- 20 Nisan 2013)
: İnternet Hukukundaki Gelişmeler ve TCK konulu konferans : İş Hukukunda Güncel Sorunlar 4 Semineri(2014)
Çalışma Alanları
: Ceza Hukuku : İcra Hukuku
: İş Hukuku
 
 
Av. Zeynep Ahsen KESKİN 
Av. Zeynep Ahsen KESKİN

Av. Zeynep Ahsen KESKİN, 2016 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciliği esnasında çeşitli hukuk bürolarında staj yaptı. Şubat 2017'den itibaren Kahveci Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 58154
Sertifikalar
: İstanbul Şehir Üniversitesi Enerji Hukuku Sertifika Programı : İstanbul Şehir Üniversitesi Özel Hukuk Uygulamaları Sertifika Programı
Çalışma Alanları
: Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku
 
 
Av. Büşra BAŞ
Av. Büşra BAŞ

Av. Büşra BAŞ, 1993 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2016 yılından bu yana İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapmaktadır.

Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmıştır. 2017 yılından itibaren Kahveci Avukatlık Bürosunda çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 55159
Çalışma Alanları
: Fikri ve Sınai Haklar Hukuku
 
 
Av. Haluk PAFTALI
Av. Haluk PAFTALI

Av. Haluk PAFTALI, 1993 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2017 yılından bu yana İstanbul Barosu'na bağlı olarak Avukatlık yapmaktadır. 2017 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku yüksek lisans programında eğitimini sürdürmektedir. 2018 yılı itibariyle Kahveci Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 59430
Çalışma Alanları
: Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku
 
 
Av. Oğuz Can UÇUR
Av. Oğuz Can UÇUR

Av. Oğuz Can UÇUR, 1993 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2011 yılında Cengizhan Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2017 yılında Kahveci Avukatlık Bürosu'nda Avukatlık stajını tamamlamıştır. Devamında avukat olarak çalışmaya devam etmiştir.

 

Yabancı Dil  : İngilizce                   Baro Sicil No : 59886
Çalışma Alanları
: İcra ve İflas Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku
 
 
Av. Ayşegül ERKAYIRAN, LL.M.
Av. Ayşegül ERKAYIRAN, LL.M.

2010 yılında İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2014 yılında Bilgi Üniversitesi Özel Hukuk alanında doktora eğitimine başlamış ve halen devam etmektedir. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, Bilişim ve Bilgi Teknolojileri Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

 

Yabancı Dil  : İngilizce, Almanca                   Baro Sicil No : 43354
Çalışma Alanları
: Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, Bilişim ve Bilgi Teknolojileri Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku
 
 


STAJYER AVUKATLARIMIZ


 


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


 
Marka Tescili ve Koruması

Vektör Marka Ofisi Ltd. Şti., 1983 yılından bugüne dek uzman kadrosuyla gerek yerli gerekse yabancı şahıs ve şirketlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamış olan Kahveci Avukatlık Bürosu'nun yan kuruluşlarından biridir. Uzman hukukçu kadrosu ile Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarıyla çalışmakta olan Vektör Marka Ofisi Ltd. Şti., başta Türkiye'deki marka ihlallerine karşı vermiş olduğu kararlı mücadele olmak üzere tüm fikri ve sınai mülkiyet haklarının tescili, korunması alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

Vektör Marka Ofisi'nde marka haklarına tecavüzlerin önlenmesine ilişkin çalışmalar ile marka ve patent tescil işlemleri ve takipleri de yapılmaktadır. İki ana bölümden oluşan Vektör Marka Ofisi'nde de marka işlemleri İstanbul'daki merkez büro tarafından yürütülmekte, taklitle mücadele işlemleri ise diğer ofislerimizle birlikte tüm Türkiye'de gerçekleştirilmektedir.

Dünyaca ünlü markaların ihlallerine karşı gerekli yasal işlemlerin yapılmasını organize eden Vektör Marka Ofisi, ayda ortalama 300 yakalama operasyonu gerçekleştirmekte ve sadece İstanbul mahkemelerinde yaklaşık 3000'i bulan davalarını takip etmektedir. Marka ihlalleri ve markalara ilişkin tüm cezai ve hukuki konularda kazanmış olduğumuz haklı başarımız - ünümüz, tüm işlerin yasal ve etik kurallar çerçevesinde tam bir dürüstlük içerisinde yapılmasına kendimizi adamış olmamızdan kaynaklanmaktadır. Sözkonusu adanmışlık sözde kalmayıp özünde de gerçekleşmekte ve çalışanlarımız bu prensipler çerçevesinde çalışmaktadırlar. Bu prensiplere uyumumuz, konusunda uzman bir kuruluş tarafından da denetlenerek teyit edilmektedir..
 

 
Vergi Uyuşmazlık Konuları

Hüseyin ERDEM
Yeminli Mali Müşavir

1961 Trabzon doğumlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü ile Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. Hukuk bölümü Adalet programlarından mezun oldu. Stajyer Gelirler Kontrolörü olarak girdiği Maliye Bakanlığında görev yaptığı 13 yılın ardından Gelirler Başkontrolörü iken istifa ederek ayrıldı. İstanbul‘da yaklaşık 3 yıl Halkalı ve Marmara Kurumlar Vergi Dairesi Başkanlıkları görevlerinde bulundu. Mali konularda yayımlanmış birçok makalesi bulunmaktadır. Uzun yıllardır Yeminli Mali Müşavir olarak muhtelif sektörlerde vergi ağırlıklı mesleki çalışmalar yapan Hüseyin Erdem, aynı zamanda Bağımsız Denetçi sıfatına sahiptir.

 
Sosyal Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

İhsan KAVAKLI
Sosyal Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

1976 Sivas doğumlu, Cunhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü, Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. Hukuk bölümü Adalet programı ve İstanbul Üniversitesinde İşletme Yöneticiliği Yüksek Lisans programlarından mezun oldu. 7 Yıl SGK bünyesinde görev yaptıktan sonra istifa ederek ayrıldı. Özel sektörde yönetici pozisyonlarında görev yaptı. SGK mevzuatı ve uygulamaları hakkında destek hizmetleri vermektedir.

 
 
Elvan GENÇ (Avukat)

 

 

:
:
: :
:
: :
 
 
Esma Burçin CAVİT (Avukat)

 

 

:
:
: :
:
 
 
Belkıs Seçil OKAY (Avukat)

 

 

 
 
:
:
 
 

 

PERSONELİMİZ


 
Osman EROĞLU
İrem Berrakkarasu ŞAVKIN
Fahri BAYSAK
Ömer KARAALP
Merve ŞAHİN
Zümrüt KÜLTEPE
Ayşe Nur KÖSE
 
 
 
 
Propecia Generika Rezeptfrei Propecia Generika 1mg Lovegra Preis Lovegra Kaufen Erektile Dysfunktion Lovegra Canada Lovegra Meizitang Soft Gel Reviews Meizitang Soft Gel Lida Daidaihua Ebay Lida Daidaihua Generic Viagra Trial Pack Generic Cialis Trial Pack Super Kamagra Tablets Super Kamagra Dosage Priligy Generic Dapoxetine Generic Priligy Dapoxetine 60mg